Hizmetlerimiz

Kurumsal Elektronik Promosyon

2009 yılından bu yana Kurumsalemarket.com olarak kurumsal elektronik promosyon tedariği aşamasında ve sonrasında siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Bilişim alanında önde gelen teknoloji firmalarıyla kurduğumuz iş ortaklıkları sayesinde müşterilerimizin isteklerini en uygun şekilde karşılıyoruz. Aynı zamanda Kurumsalemarket.com olarak müşterilerimizin çağın getirilerine ayak uydurabilmesi, en son teknoloji ürünler ile sektörel bazdaki iş yükünün hafifletilmesi konusunda kurumsal elektronik promosyon tedariği sağlıyoruz. Bununla birlikte Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, Toshiba, JBL, Kingston gibi pek çok markanın kurumsal partneri olarak kurumsal elektronik promosyon tedariği hizmeti vermekteyiz. OEM – Çevre Birimleri, Server gibi çeşitli ürünlerin tedarikini de müşterilerimizin taleplerine göre değerlendirerek en hızlı şekilde sağlıyoruz.

Kurumsal Elektronik Promosyon – Kurumsal Ortaklarımız

Akıllı Saat: Apple, Huawei, Samsung

Şarj Cihazları: Apple, Samsung, Slink, Ttec, Baseus

Powerbank: Samsung, Xiaomi, Ttec

USB Bellek: Kingston, Sandisk, Toshiba, WD,

BT Hoparlör: JBL, Xiaomi

Apple Kurumsal Çözüm Ortağı

Apple çözüm ortağı olarak B2B ve B2C kurumsal apple ürünleriyle Türkiye’nin her iline hizmet vermekteyiz.

Daima etik kuralları ve dürüstlük çerçevesinde sunduğumuz hizmetlerimiz ve firmamıza özgü ticaret anlayışımız ile alışılagelmişin dışında bir servis deneyimi yaşatırken mükemmelliği ve buna bağlı olarak  “Yüksek Müşteri Memnuniyetini”  hedefliyoruz.

Bu hedefler doğrultusunda, her yıl farklı yatırımlarla Türkiye’nin dört bir yanına ulaşıyorurz. Bununla birlikte yatırımlarımızla yaygın olmak için çalışıyor, daha çok Apple kurumsal müşterisine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Samsung Kurumsal İş Ortağı

Kurumsalemarket.com, Samsung Kurumsal İş Ortağı olarak Samsung markalı pek çok ürünün satışını gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda samsung elektronik ürünler sizlere üst düzey kullanıcı deneyimi sunan ürünlerdir. Bununla birlikte birçok kamu kurumu ve eğitim kurumunun tercihlerinden birisi Samsung’tur.  Bununla birlikte  Samsung olarak Kurumsal elektronik promosyon ürünleri sizlere uzun süreli kullanım ömrü sunar.  Ayrıca Samsung Kurumsal İş Ortağı olarak kurumsal tedariğini yaptığımız tüm ürünler Samsung’un garanti kapsamında olacaktır.

Huawei Kurumsal Satış Ortağı

Huawei’nin başlıca iş gruplarından bir tanesi olan Huawei Enterprise, işletmeler ve endüstri müşterileri için özeldir. Aynıca özel olarak tasarlanmış ürün, çözümlerin pazarlanması, satışı, servis işlemlerine yönelik bir yönetim, destek kuruluşudur.

Ayrıca huawei Enterprise, endüstriyel çözümleri planlama, tasarlama ve doğrulama sorumluluğunu da üstlenmekteyiz. Ayrıca etkili bir büyüme ve pazarda yüksek rekabet gücünün yanı sıra işletmeler ve endüstriyel müşteriler. Arasında ürün ve hizmetlerine yönelik yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti de sağlamaktadır.

2011 yılında faaliyete geçen Enterprise İş birimi, Huawei’nin küresel stratejisinin bir parçası olarak Türkiye’de Kurumsalemarket.com ile çalışıyor.

kurumsal promosyon
33
44

  Kurumsal E-Market, satış arttırıcı, tanıtıcı promosyon, sadakat programları, bundle promosyonları, ürün tedariği ve projelerinde kurumsal olarak 15 yıllık deneyimini kullanıp siz değerli müşterilerinin hizmetine sunarak iş odaklı, çözüm üreten, yenilikçi ve başarı odaklı bir iştiraktir.

  Daima marka bilinirliğinizi en üst seviyede tutmak ve müşteri portföyünüzü arttırarak devam ettirmek için sadakat programları üretiyoruz.

  ADRES

  Akçaburgaz Mah. 3088 Sk. No:18 Esenyurt/İstanbul

  TEL

  0212 438 05 57

  EMAIL

  info@kurumsalemarket.com