Hizmetlerimiz

Puanlı Alışveriş

Puanlı Alışveriş Nedir?

Bu uygulama bazı işletmelerin müşterilerini teşvik etme amacı ve işletmelerin hizmetlerini kullanmaya devam etmesi amacı ile  kullanılır. Ücretsiz olarak veya belli bir ücret karşılığı müşterilere puan tanımlanır. Müşterilerin puanla alışveriş yapmaları, bu sayede ürünü veya hizmeti daha uygun fiyattan almaları sağlanır.

Çiçekçi, market, giyim mağazası, promosyon firmaları, otel, alışveriş merkezleri, teknoloji mağazaları demeden birçok işletme sahibi, müşterileri için bu kampanyaları uygular. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ekonomiye de çok büyük katkı sağlamıştır.

Rekabet içinde bulunan firmalar bu yöntemle müşteri sayılarını arttırmış, mevcut müşterilerini korumuş ve bununla birlikte gelirlerini arttırmışlardır.

Müşterileri kaybetmemeye, sık sık kendi hizmetlerini kullanmaya teşvik eder. Verilen hizmetlerin bazıları; ek indirim, yeni ürünlere kolayca erişim veya ücretsiz ürün hediyeleridir.

Kampanyalarının Faydaları

 • Birçok market ve mağaza müşterilerini kaybetmemekte ve yeni müşteriler kazanmaktadır.
 • Özel indirimler, ödüller, kampanyalar ve birçok teşvik programı sunarak müşterilerini sadakatinden ötürü ödüllendirmektedir.
 • Firmalar sadece müşterilerinin sadakatini arttırmakla kalmayıp müşterilerinize firmanız hakkında bilgi sağlayabilir, nasıl ödül veya indirim kazanabilecekleri hakkında bilgi sağlamış olursunuz.
 • Müşterilerinizi daha iyi tanıma imkânı bulabilir, hangi müşterinin işletmenizden hangi fiyatlarda alışveriş yaptığını görürsünüz. Bununla birlikte sadece müşterilerinizin değil çalışan personellerinizin de sadakatini de kazanırsınız.

Bu sebepten çok yaygınlaşmış olup hem müşteriye hem de işletmelere birçok katkı sağlamaktadır.

Puanlı Alışveriş Nasıl Uygulanır?

Puanlı alışveriş kampanyaları yapan firmamız Kurumsal e-Market, müşterilerinizin memnun kalması için sizlere uygun çalışmalar gerçekleştirir. Böylece mevcut müşterilerinizin alışverişini arttırırken yeni müşterilerin de sizi tercih etmesini sağlar.

Kurumsal e- Market, kurumsal firma, ofis gibi birçok işletmeye uygun fiyatlar ile alışveriş yapma imkanı veren e-ticaret destekli bir tedarik şirketidir. Ayrıca kişisel bilgileriniz de izinsiz kullanılmamaktadır. Kazandığınız puanlar size e-posta, SMS, yoluyla sizi bilgilendirmektedir.

Firmamız tarafından gerçekleştirilen puanlı alışveriş kampanyaları sizlerin istek ve öncelikleri doğrultusunda şekillendirilerek müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. Böylece kimi zaman müşterinin belli bir limitin üstündeki alışverişine cüzi bir puan kodu tanımlanması olabiliyor. Kimi zaman da farklı bir alanda yapılacak alışverişler için verilen sınırlı sayıda puan kodu olabilir.

Kaliteli hizmet ve müşteri odaklı bir firma ile çalışmak isterseniz iyi bir araştırma yapmalısınız. Kurumsal market hizmeti veren firmamızın örnek çalışmalarını incelemek ve kendi sadakat kart programınız hakkında fikir almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişim Kurabilirsiniz

www.kurumsalemarket.com

www.eforgrup.com

Saygılarımızla

  Kurumsal E-Market, satış arttırıcı, tanıtıcı promosyon, sadakat programları, bundle promosyonları, ürün tedariği ve projelerinde kurumsal olarak 15 yıllık deneyimini kullanıp siz değerli müşterilerinin hizmetine sunarak iş odaklı, çözüm üreten, yenilikçi ve başarı odaklı bir iştiraktir.

  Daima marka bilinirliğinizi en üst seviyede tutmak ve müşteri portföyünüzü arttırarak devam ettirmek için sadakat programları üretiyoruz.

  ADRES

  Akçaburgaz Mah. 3088 Sk. No:18 Esenyurt/İstanbul

  TEL

  0212 438 05 57

  EMAIL

  info@kurumsalemarket.com

  Open chat
  Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?

  Webdesign-Agentur

  Seo Danışmanlığı