Hizmetlerimiz

Küçük Ev Aletleri (KEA) Tedariği

Küçük ev aletleri , fonksiyonel bir mutfağın olmazsa olmaz parçalarıdır. Bununla birlikte günümüzün teknoloji dünyasında her gıda türü için fonksiyonel mutfakta kullanılan küçük ev aletleri bulabilirsiniz. Ayrıca küçük ev aletleri alanında önde gelen teknoloji firmalarıyla kurduğumuz iş ortaklıklarımızla siz müşterilerimizin isteklerini en uygun şekilde karşılamaktayız. Aynı zamanda kurumsalemarket.com olarak müşterilerimizin çağın getirilerine ayak uydurabilmesi, en son teknoloji ürünler ile sektörel bazdaki iş yükünün hafifletilmesi konusunda kurumsal küçük ev aletleri tedariği sağlıyoruz. Bununla birlikte Arçelik küçük ev aletleri, Beko küçük ev aletleri, Karaca küçük ev aletleri. Fakir küçük ev aletleri, Korkmaz küçük ev aletleri Arnica küçük ev aletleri. Vestel küçük ev aletleri gibi pek çok markanın tedarik hizmeti vermekteyiz. Ayrıca Blender&Mikser, Süpürge, Aydınlatma, Kahve Makineleri gibi çeşitli ürünlerin tedariğini sağlamaktayız. Aynı zamanda müşterilerimizin taleplerine göre değerlendirerek en hızlı şekilde sağlıyoruz.

Küçük Ev Aletleri (KEA) Tedariği – Kurumsal Çalıştığımız Firmalar

İçecek Hazırlama: Karaca, Arçelik, Arzum, Bosch, Vestel, Beko, Philips, Tefal, Fakir

Kahve Makineleri:  Arzum, Arçelik, Beko, Bosch, CVS, Delonghi, Fakir, Goldmaster, Karaca, Korkmaz, Nespresso, Smeg. Tchibo, Tefal

Gıda Hazırlama: Arnica, Arzum, Bosch, Braun, Electrolux, Fakir, Goldmaster, King, Korkmaz, Philips, Tefal, Karaca

Pişirme: Sinbo, Fakir, Vestel, Cvs, Arzum, Arçelik, Tefal, Beko, King, Karaca, Cookplus, Korkmaz, Arnica, GoldMaster. Kumtel, Profilo, Bosch, Sunny, Grundig,

Süpürge: Arnica, Arzum, Arçelik, Beko, Bosch, Electrolux, Fakir, Fantom, Goldmaster, Karaca, Philips. Profilo, Rowenta, Siemens, Stilevs, Tefal, Vestel.

 

– İlginizi Çekebilecek Diğer Sayfalar –

Kurumsal Beyaz Eşya Tedariği

Kurumsal Televizyon Tedariği

Kurumsal Termos/Kupa/Bardak Tedariği

kucuk-ev-aletleri-tedarik
kucuk-ev-aletleri
kucuk-ev-aletleri-markalari

  Kurumsal E-Market, satış arttırıcı, tanıtıcı promosyon, sadakat programları, bundle promosyonları, ürün tedariği ve projelerinde kurumsal olarak 15 yıllık deneyimini kullanıp siz değerli müşterilerinin hizmetine sunarak iş odaklı, çözüm üreten, yenilikçi ve başarı odaklı bir iştiraktir.

  Daima marka bilinirliğinizi en üst seviyede tutmak ve müşteri portföyünüzü arttırarak devam ettirmek için sadakat programları üretiyoruz.

  ADRES

  Akçaburgaz Mah. 3088 Sk. No:18 Esenyurt/İstanbul

  TEL

  0212 438 05 57

  EMAIL

  [email protected]

  Open chat
  Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?

  Webdesign-Agentur

  Seo Danışmanlığı