Hizmetlerimiz

Kurumsal Beyaz Eşya Tedariği

Kurumsalemarket.com olarak kurumsal beyaz eşya tedariği aşamasında ve sonrasında siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Beyaz eşya alanında önde gelen teknoloji firmalarıyla kurduğumuz iş ortaklıkları sayesinde müşterilerimizin isteklerini en uygun şekilde karşılıyoruz. Kurumsalemarket.com olarak müşterilerimizin çağın getirilerine ayak uydurabilmesi, en son teknoloji ürünler ile sektörel bazdaki iş yükünün hafifletilmesi konusunda kurumsal beyaz eşya tedariği sağlıyoruz. Bununla birlikte Samsung, Arçelik, Bosch, Altus ve Vestel gibi pek çok markanın kurumsal partneri olarak kurumsal beyaz eşya tedariği hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda müşterilerimizin taleplerine göre değerlendirerek en hızlı şekilde sağlıyoruz.

Vestel Kurumsal Satış Ortağı

Vestel’in başlıca üretimlerininden birisi olan beyaz eşya tedariği Kurumsalemarket.com tarafından sizlere sunulmaktadır. Ürünler içinde buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi yanında dondurucular ve kurutma makinaları da, mevcuttur. Markalar ürün kataloglarında eşya grubuna beyaz eşya diye adlandırılmaktadır. Bu işletme, endüstri müşterileri için ürün ve çözümlerin pazarlanması, satışı ve servis işlemlerine yönelik yapılmaktadır. Aynı zamanda sizler için Vestel kurumsal iş ortağımız olarak hizmet vermektedir.

Samsung Kurumsal İş Ortağı

Kurumsalemarket.com, Samsung Kurumsal İş Ortağı olarak Samsung markalı pek çok ürünün satışını gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte samsung beyaz eşya ürünleri sizlere üst düzey kullanıcı deneyimi sunan ürünlerdir. Bununla birlikte samsung kurumsal beyaz eşya ürünleri sizlere uzun süreli kullanım ömrü sunar.  Ayrıca Samsung Kurumsal İş Ortağı olarak kurumsal tedariğini yaptığımız tüm ürünler Samsung’un garanti kapsamında olacaktır.

Bosch Kurumsal Satış Ortağı

Bosch’un başlıca iş gruplarından bir tanesi olan beyaz eşya tedariği Kurumsalemarket.com tarafından sunulmaktadır. Bu işletmeler, endüstri müşterileri için ürün ve çözümlerin pazarlanması, satışı ve servis işlemlerine yönelik yapılmaktadır.

Kurumsalemarket.com, ısıtma ve soğutma sistemleri alanında endüstriyel çözümleri planlama, tasarlama ve doğrulama sorumluluğunu da üstlenmekteyiz. Bu sayede etkili bir büyüme ve pazarda yüksek rekabet gücünün yanı sıra işletmeler ve endüstriyel müşteriler arasında ürün ve hizmetlerine yönelik yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti de sağlamaktadır.

Arçelik Kurumsal Çözüm Ortağı

Arçelik Kurumsal çözüm ortağı olarak B2B ve B2C kurumsal Arçelik ürünleri taleplerinizde Türkiye’nin her iline hizmet vermekteyiz.

Daima etik kuralları ve dürüstlük çerçevesinde sunduğumuz hizmetlerimiz ve firmamıza özgü ticaret anlayışımız mevcuttur. Bu alışılagelmişin dışında servis deneyimi yaşatırken mükemmelliği ve buna bağlı olarak  “Yüksek Müşteri Memnuniyetini”  hedefliyoruz.

Bu hedefler doğrultusunda, her yıl farklı yatırımlarla Türkiye’nin dört bir yanına ulaşma hedefindeyiz. Size yakın ve yaygın olmak için çalışıyor, daha çok Arçelik kurumsal müşterisine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

– İlginizi Çekebilecek Diğer Sayfalar –

Isıtma Soğutma Sistemleri Tedariği

Kurumsal Televizyon Tedariği

Küçük Ev Aletleri (KEA) Tedariği

kurumsal-beyaz-esya-tedarigi
kurumsal-beyaz-esya
kurumsal-beyaz-esya-markalari

  Kurumsal E-Market, satış arttırıcı, tanıtıcı promosyon, sadakat programları, bundle promosyonları, ürün tedariği ve projelerinde kurumsal olarak 15 yıllık deneyimini kullanıp siz değerli müşterilerinin hizmetine sunarak iş odaklı, çözüm üreten, yenilikçi ve başarı odaklı bir iştiraktir.

  Daima marka bilinirliğinizi en üst seviyede tutmak ve müşteri portföyünüzü arttırarak devam ettirmek için sadakat programları üretiyoruz.

  ADRES

  Akçaburgaz Mah. 3088 Sk. No:18 Esenyurt/İstanbul

  TEL

  0212 438 05 57

  EMAIL

  info@kurumsalemarket.com

  Open chat
  Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?

  Webdesign-Agentur

  Seo Danışmanlığı