Hizmetlerimiz

İndirimli Alışveriş Siteleri

İndirimli Alışveriş Siteleri uygulaması, yüksek sayıda çalışanı bulunan şirketlerin, çalışanları için avantajlar sunarak onların bağlılıklarını artırmayı amaçladıkları bir sadakat uygulamasıdır. Bu kampanyanın hedef kitlesi iç müşterileriniz olan çalışanlarınızdır.

Şirketin çalışanları için avantajlı bir satın alma kanalı oluşturulur ve bu sayede personel perakende fiyatın altında ücretlerle ilgisini çeken çok sayıda ürüne ulaşabilir. Bir topluluğun, yani şirketinizin parçası olma ayrıcalığını kullanır.

İndirimli Alışveriş Sitelerinin Özellikleri Nelerdir?

Çalışanlarınıza internet alışverişi yapılabilen sitelerde indirim oluşturulmaktadır. Çok çeşitli kategoride ürün bu sitede yer almaktadır. Üyeleriniz ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda bu siteden alışveriş yapabilirler. Bu sayede, şirketinize özel kurgulanmış indirimler ile personeliniz piyasa fiyatının çok altında alışveriş yapma şansı yakalayacaklardır.

Ayrıca, belli dönemlerde, portal üzerinden belli ürünler için özel kampanyalar düzenlenerek, çalışanlarınızın sistemden daha fazla avantaj elde etmesi sağlanmaktadır. Bu kampanyalar e-posta, kısa mesaj gibi yöntemlerle üyelere duyurulmaktadır.

İndirimli Alışveriş Siteleri Kapsamında Hangi Siteler Var?

Çalışanların yararlanmak isteyeceği, onlar için anlamlı her ürün indirimli alışveriş siteleri kampanyalarına dahil edilebilir.

Trendyol, Hepsiburada, N11 ve Amazon, Apple, Samsung, Huawei, Vestel, Xiaomi gibi firmalar cep telefonu, TV, beyaz eşya, küçük ev aletleri gibi fiziksel ürünler sunmaktadır. Ayrıca Setur, Jolly, Tatil.com uçak bileti ve belirli otellerde indirim uygulaması yapmaktadır.

Boyner, Morhipo, Beymen, Kiğılı gibi firmalar giyim sektöründe indirimler uygulamaktadır. Shell, BP, Opet, Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarından indirim gibi seçenekler de sisteme dahil edilebilmektedir.

Son olarak Özel hastaneler, sigorta şirketleri gibi hizmet sektöründeki firmalarla da bağlantılar kurularak çalışanlarınız için özel teklifler ve kampanyalar düzenlenebilmektedir.

İndirimli Alışveriş Sitelerinin Faydaları

⦁İndirimli alışveriş siteleri uygulamasının temelini şirketin kalabalık çalışan sayısı oluşturmaktadır. Ayrıca personel sayısının yüksek olması, personelinize özel, avantajlı tekliflerin sunulmasını sağlamaktadır.

Alışveriş siteleri, çalışanlarınız için sizinle çalışmanın bir avantajı olarak görülecektir ve çalışan sadakati artacaktır.

⦁İşveren markanızın güçlenmesine katkı sağlayacaktır.

⦁Şirketiniz için bir yan hak uygulaması olarak görülecektir.

⦁ Firma imajına katkıda bulunmaktadır.

Bizimle çalışmanız halinde ürünlerin kurumsal tedarik hizmetleri tarafımızdan sağlanabilmektedir.

 

– İlginizi Çekebilecek Diğer Sayfalar –

Yazılım Hizmetleri

Personel Prim Uygulamaları

Personel Yan Hakları

  Kurumsal E-Market, satış arttırıcı, tanıtıcı promosyon, sadakat programları, bundle promosyonları, ürün tedariği ve projelerinde kurumsal olarak 15 yıllık deneyimini kullanıp siz değerli müşterilerinin hizmetine sunarak iş odaklı, çözüm üreten, yenilikçi ve başarı odaklı bir iştiraktir.

  Daima marka bilinirliğinizi en üst seviyede tutmak ve müşteri portföyünüzü arttırarak devam ettirmek için sadakat programları üretiyoruz.

  ADRES

  Akçaburgaz Mah. 3088 Sk. No:18 Esenyurt/İstanbul

  TEL

  0212 438 05 57

  EMAIL

  info@kurumsalemarket.com

  Open chat
  Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?

  Webdesign-Agentur

  Seo Danışmanlığı