Hizmetlerimiz

Kurumsal Tablet Tedariği

Tablet ve bilgisayar alanlarında önde gelen teknoloji firmalarıyla kurduğumuz iş ortaklıkları sayesinde müşterilerimizin isteklerini en uygun şekilde karşılıyoruz. Kurumsalemarket.com olarak müşterilerimizin çağın getirilerine ayak uydurabilmesi, en son teknoloji ürünler ile sektörel bazdaki iş yükünün hafifletilmesi konusunda kurumsal tablet tedariği sağlıyoruz. Apple, Samsung, Huawei, Asus, Lenovo, Vestel,  gibi pek çok markanın kurumsal partneri olarak kurumsal tablet tedariği hizmeti vermekteyiz. OEM-Çevre Birimleri, Server gibi çeşitli ürünlerin tedarikini de müşterilerimizin taleplerini değerlendirerek en hızlı şekilde sağlıyoruz.

Apple Kurumsal Çözüm Ortağı

Apple çözüm ortağı olarak B2B ve B2C kurumsal ürünleri taleplerinizde Türkiye’nin her iline hizmet vermekteyiz.

Daima etik kuralları ve dürüstlük çerçevesinde sunduğumuz hizmetlerimiz ve firmamıza özgü ticaret anlayışını amaçlıyoruz. Bununla birlikte iyi servis deneyimi yaşatırken mükemmelliği ve buna bağlı olarak  müşterilerimizin memnuniyetini hedefliyoruz.

Aynı zamanda bu hedefler doğrultusunda, her yıl farklı yatırımlarla Türkiye’nin dört bir yanına ulaşarak, yakın ve yaygın olmak için çalışıyor, daha çok Apple kullanıcısına yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Samsung Kurumsal İş Ortağı

Kurumsalemarket.com, Samsung Kurumsal İş Ortağı olarak Samsung markalı pek çok ürünün satışını gerçekleştirmektedir. Samsung tabletler sizlere üst düzey kullanıcı deneyimi sunan tabletlerdir. Ayrıca kamu kurumu, eğitim kurumunun tercihlerinden olan Samsung Tablet sizlere uzun süreli kullanım ömrü sunar.  Ayrıca Samsung Kurumsal İş Ortağı olarak kurumsal tedariğini yaptığımız tüm ürünler Samsung’un garanti kapsamında olacaktır.

Xiaomi Kurumsal Satış Ortağı

Xiaomi’nin başlıca iş gruplarından bir tanesi olan İş ortaklığı, işletmeler ve endüstri müşterileri için özeldir. Bununla birlikte tasarlanmış özel ürün ve çözümlerin pazarlanması, satışı, servis işlemlerine yönelik yönetim ve destek kuruluşudur.

Xiaomi İş ortaklığı, endüstriyel çözümleri planlama, tasarlama, doğrulama sorumluluğunu da üstlenmekte ve etkili büyüme sağlamaktadır. Aynı zamanda pazarda yüksek rekabet gücünün yanı sıra işletmeler ve endüstriyel müşteriler arasında hizmet sunmaktadır. Ayrıca sağlanan ürün ve hizmetlerine yönelik yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti de sağlamaktadır.

 

– İlginizi Çekebilecek Diğer Sayfalar –

Kurumsal Televizyon Tedariği

Kurumsal Bilgisayar Tedariği

Kurumsal Telefon Tedariği

kurumsal-tablet-tedarik
Kurumsal Tablet
Kurumsal Tablet Tedariği
Adsız tasarım (1)

  Kurumsal E-Market, satış arttırıcı, tanıtıcı promosyon, sadakat programları, bundle promosyonları, ürün tedariği ve projelerinde kurumsal olarak 15 yıllık deneyimini kullanıp siz değerli müşterilerinin hizmetine sunarak iş odaklı, çözüm üreten, yenilikçi ve başarı odaklı bir iştiraktir.

  Daima marka bilinirliğinizi en üst seviyede tutmak ve müşteri portföyünüzü arttırarak devam ettirmek için sadakat programları üretiyoruz.

  ADRES

  Akçaburgaz Mah. 3088 Sk. No:18 Esenyurt/İstanbul

  TEL

  0212 438 05 57

  EMAIL

  info@kurumsalemarket.com

  Open chat
  Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?

  Webdesign-Agentur

  Seo Danışmanlığı