Hizmetlerimiz

Yazılım Hizmetleri

YAZILIM HİZMETLERİNDE SIRADAN KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA (ERP) PROGRAMLARINI UNUTUN… Firmaların ihtiyacı için birçok program satın alma, öğrenme, kullanma zahmetinde kurtarmayı amaçladık sandığınızdan güzel oldu.

ERP yani Kurumsal Kaynak Planlaması tek başına yeterli gelmediğinde yeni program almak yerine size modüllerimizi ekle – çıkar yapabileceğinizden bahsedelim Sizlere harika bir haberimiz var! ERP dünyasında yeni bir çağ açıyoruz. Öncelikle sizden, daha önce kullandığınız bir birine girmiş karışık menülerden oluşan programları unutun. Soğuk kullanıcı ara yüzleriyle sizi soğutan, ihtiyaçlarınızı karşılamak için aldığınız fakat zoraki olarak kullandığınız, geliştirilemez. Her eklentisiyle sizi çıkmaza sokan ERP yazılım hizmetleri kenara bırakın, sizlere StartUP eXecutive ERP’den bahsedeceğiz!

Esnek Bir Yapı ERP MİMARİ İster yerel, ister internetten, ister tek şubeli yapı ister şubeleri olan bir zincir olarak kullanabileceğiniz bir mimari ile tasarlanmıştır. Tercihinize göre yerel ağınıza kurulabilir veya internetteki sunucularımızda barındırma seçerek bulut yapısıyla sistemimizi kullanabilirsiniz. Bulut yapısını kullanarak, yerel bir yapıya harcayacağınız maliyeti %90 oranında düşürerek sizler için yapıyoruz. Bu aşamada bakım, yedekleme, güncelleme, kurulum gibi uzmanlık isteyen aşamaları biz hallediyoruz.

 

Kullanıcı Dostu Arayüz ERP TASARIM Bir yazılımı kullanmak ne kadar zor olmalıdır ki? Karışık menüleri olan, neyin nerede olduğu belli olmayan ve o yazılım hizmetleri ni kullanmak için uzmanlık gerektiren programlardan bıktınız mı? Sizlere hem kullanıcı ara yüzüyle, hem de menü ve tasarımlarıyla hizmet vermekteyiz. Bu sayede uzmanlık gerektirmeyen basit kullanım şekliyle çok daha iyisini sunuyoruz. Giriş ekranınızda tüm ihtiyacınız olan alanların, grup grup özet ve grafiklerinin size güncel bilgileri vermesi… Kulağa hoş geliyor değil mi? Bağlantıda Kalın!

ERP ENTEGRASYON

Günümüz teknolojisi internet ve artık her şey internet ile birbirine bağlı. Düşünsenize, ürün açmak için bir e-ticaret sitesinden bağlantı adresini kopyalanabilmektedir. Bu program sizin yerinize ürünün görselleri, özellikleri, html açıklaması gibi tüm bilgilerini otomatik çekiyor. Size sadece kaydet demesi kalıyor. Peki e-ticaret, pazaryeri (n11, gittigidiyor, hepsiburada, e-pttavm), b2b-b2c, banka apileri, kargo apileri, ürün borsası, hızlı fiyat karşılaştırmaları, online fiyat teklifleri, online mutabakatlar ve daha fazlasını sizler için hayal ettik, ve sizlere sunuyoruz!Gelişmiş Ürün Yönetimi Gelişmiş ürün yönetimi sayesinde tüm ERP ürünlerinize sonsuz ürün varyantı eklenebilmekteyiz. Sonsuz kategorilendirebilir, xml tedarikçileri, tedarikçi grupları, listeleri oluşturabilir anlık satılabilir stok, depodaki stokları takip edebilirsiniz.

StartUP eXecutive ERP’de 4 farklı satış modülü ile çok daha efektif satışlar yapabilirsiniz. Aynı zamanda verdiğiniz satış tekliflerinizi değerlendirip satışa dönenlerin raporlarını anlık takip edebilirsiniz.

Ayrıca b2b, b2c, e-ticaret ve pazar yerleri ile tam entegrasyonlu yapı sayesinde tüm satışlarınızı tek noktadan kolayca yönetebilirsiniz.

StartUP Executive ERP’de hızlı taleplerde bulunun, hızlı tedarikler yapın. Tedariklerinizin kontrolü tamamen sizde olsun ve tedarikçilerinize gönderdiğiniz Fiyat İstek Formlarıyla web üzerinden fiyatları toplayın.

Hem zamandan hem de fiyatları sisteme girmekle uğraşmayın, tedarikçileriniz fiyatları web üzerinden sisteminize kendileri girsin.

Bununla birlikte satın alma işlemlerinizi projeler, üretim, farklı satış modülleri ile tam entegre şekilde kullanarak boşa giden zamanınızı çok daha verimli şekilde değerlendirin.

Muhasebe programlarını kullanmak karışık ve zordur. Eğitim almaksızın muhasebe raporlarını almak tam bir işkenceye dönüşebilmektedir.

Uzmanı değilseniz nereden hangi raporu alacağınızı, hangi parametreler ile raporlama yapacağınızı öğrenmek tamamen vakit kaybıdır.

StartUP eXecutive ERP Muhasebe ile tüm muhasebe işlemleriniz o kadar kolay yönetilir ki, raporlara tek tıkla erişebilir, e-fatura/e-arşiv ve e-defter işlemlerinizi tam uyumlu halde kullanabilirsiniz.

Firmanızın tüm finans ihtiyaçlarını, gelişmiş banka entegrasyonları ve raporlamalar ile anlık durumlarına göre planlayarak tüm ödeme ve alacak takiplerinizi kolaylıkla kontrol altında tutabilirsiniz.

Kolay raporlanabilir özelliği sayesinde finans durumunuzu raporlamak için karışık yapılarla uğraşmaz, basit ve anlaşılır bir raporlama sistemi altında firmanızın finansal durumunu analiz edebilirsiniz.

İşlerinizi planlayıp, projelendirip veya şirket ihtiyaçlarınız, satışlar ve siparişlerinize göre üretimlerinizi planlayıp, aktif imalatlarınızın takiplerinizi en doğru şekilde yapabilirsiniz.

ERP ile gelişmiş üretim yönetimi ile üretim planlaması ve kontrolü artık çok daha kolay! Üretimle alakalı maliyetlerinizi kontrol edip, kalite kontrolü daha verimli kullanarak müşterilinize daha kaliteli üretimler sunun.

Kalite kontrol yönetimi sayesinde üretimlerinizden kaynaklanan risk ve hataları görün. Aynı zamanda maliyet ve zaman kayıplarını raporlayarak üretimlerinizi en doğru şekilde planlayın.

  Kurumsal E-Market, satış arttırıcı, tanıtıcı promosyon, sadakat programları, bundle promosyonları, ürün tedariği ve projelerinde kurumsal olarak 15 yıllık deneyimini kullanıp siz değerli müşterilerinin hizmetine sunarak iş odaklı, çözüm üreten, yenilikçi ve başarı odaklı bir iştiraktir.

  Daima marka bilinirliğinizi en üst seviyede tutmak ve müşteri portföyünüzü arttırarak devam ettirmek için sadakat programları üretiyoruz.

  ADRES

  Akçaburgaz Mah. 3088 Sk. No:18 Esenyurt/İstanbul

  TEL

  0212 438 05 57

  EMAIL

  info@kurumsalemarket.com

  Open chat
  Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?

  Webdesign-Agentur

  Seo Danışmanlığı