Hizmetlerimiz

Personel Özel Günler

Personel Özel Günler Uygulaması Nedir?

Çalışanlarınızın özel gün kutlamalarını yönetebilmeniz için özel olarak tasarlanmış bir promosyon portalıdır.

Özel gün portalı, çalışanlarınızın doğum günü kutlama programlarının gerçekleştirilmesi için insan kaynakları ekibinize destek olmak amacıyla kullanılabilir. Sendika ve dernek gibi organizasyonlar, üyelerinin özel gün kutlamalarının takip edilmesi ve planlaması için faydalanabilirler. Aynı zamanda, şirketinizin önemli müşterilerinin özel gün kutlamalarının planlanması için de kullanılabilmektedir.

Özel Gün Portalının Özellikleri

Özel gün portalı, yüksek hacimdeki iş yükünü şirketlerin üzerinden almak amacıyla tasarlanmış bir “baştan sona hizmet” uygulamasıdır. Sizin için değerli olan çalışanlarınızın, üyelerinizin ya da müşterilerinizin özel günlerini, seçeceğiniz hediye alternatifleriyle kutlamanıza yardımcı olacaktır.

Özel gün hediye alternatiflerine karar vererek portalımızın özelliklerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Mesela üst düzey yöneticiler ve çalışanlar için ayrı hediye içerikleri oluşturabilirsiniz ya da kadın ve erkek müşterileriniz için farklı hediye alternatifleri seçebilirsiniz. Bu sayede portalımızda bulunan yaklaşık 50 farklı ürünle kişiselleşmiş hediye paketleri oluşturabilirsiniz.

Özel gün hediyelerini tek tek almak maliyetli bir süreçtir. Ayrıca toptan almanın içinde de depolama maliyeti vardır. Özel günler portalı ile hediyelere toptan fiyatına ulaşma şansı yaşarsınız, hem de depolama maliyeti ve süreçleriyle uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Hedef kitlenizin (çalışanlarınızın, üyelerinizin ya da müşterilerinizin) özel gün tarihlerini tek seferde bizimle paylaşmanız yeterli. Biz sonrasında sizin için önemli olan kişilerin doğum günlerinden 2 gün önce hediyelerini onlara ulaştırmak üzere yola çıkarıyoruz.

Özel günler portalı ile hediyeler tam zamanında depodan çıkar ve sahibine ulaşır.

Özel Günler Portalının Faydaları

⦁Çalışanlarınızın üzerindeki yükü hafifleterek özel gün kutlama sürecinin yönetilmesini sağlar.

⦁Özel günler için hediyelere uygun fiyata ulaşabilirsiniz.

⦁Şirketiniz bünyesinde hediyeleri depolamanız gerekmez.

⦁Özenle seçilmiş ve tam zamanında teslim edilmiş hediyeler çalışanlar, müşteri ve üye sadakatinin gelişmesini sağlamaktadır.

Kurumsal imajınızı pekiştiren bir uygulamadır.

⦁İşveren markanız için olmazsa olmaz bir uygulamadır.

 

Detaylı Bilgi ve ya tedarik hakkında daha fazlası için Bizimle sosyal medya adreslerinden İletişim  Kurabilirsiniz.

 

– İlginizi Çekebilecek Diğer Sayfalar –

Personel Yan Hakları

Personel Hoşgeldin Seti

Personel Ödül Uygulamaları

personel-ozel-gunler
pleased young female teacher received gift bag sitting at desk with school tools in classroom
personel-ozel-gunlerin-yarari

  Kurumsal E-Market, satış arttırıcı, tanıtıcı promosyon, sadakat programları, bundle promosyonları, ürün tedariği ve projelerinde kurumsal olarak 15 yıllık deneyimini kullanıp siz değerli müşterilerinin hizmetine sunarak iş odaklı, çözüm üreten, yenilikçi ve başarı odaklı bir iştiraktir.

  Daima marka bilinirliğinizi en üst seviyede tutmak ve müşteri portföyünüzü arttırarak devam ettirmek için sadakat programları üretiyoruz.

  ADRES

  Akçaburgaz Mah. 3088 Sk. No:18 Esenyurt/İstanbul

  TEL

  0212 438 05 57

  EMAIL

  info@kurumsalemarket.com

  Open chat
  Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?

  Webdesign-Agentur

  Seo Danışmanlığı