Hizmetlerimiz

Kurumsal Termos/Kupa/Bardak Tedariği

Kurumsal Termos/Kupa/Bardak tedariği promosyon ürünleriniz uzun yıllar markanızın reklamında kullanılacağı ve firmanızla özdeşleşeceği için kalite ve tasarım olarak firmanızla örtüşecek şekilde üretilecektir. Kurumsalemarket.com bunun garantisini uzun yılların tecrübesi ile siz müşterilerine verebilmektedir. Ayrıca tasarım, üretim, depolama ve tedarik işlemlerinin hepsinin firmamız tarafından sizler için karşılanacağı da unutulmamalıdır. Tüm bunların yanı sıra firmamız, promosyon sektörüne 15 yıldır hizmet etmekte ve siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde bir yapıyla kurumsallaşma aşmasını tamamlamıştır. Efor grup, siz müşterilerini ve dahil olduğu sektörü iyi tanıyor ve bunun üzerinden hizmet vereceğini garanti ediyor. Satın alacağınız ürünlere ve almış olduğunuz hizmete dair fikirlerinizi ise internet sitemizin “İletişim” sayfasından iletebilirsiniz.

Kurumsal Termos/Kupa/Bardak dahil, çeşitli promosyon ürünlerini sizlere ulaştıran sağlayan kurumsalemarket.com geniş hizmet ağı ile müşterilerinin her daim yanında olmuştur. Elektronik aletlerden çantaya, iş giysilerinden kalemlere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu sayede müşterilerinin isteklerine cevap verebilmeyi amaçlamaktadır. Bunun dışında, tedarik, lojistik, depolama hizmetleri de firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Efor Grup oralar 2006 yılından bu yana tedarik sektörünün öncü firmalarından birisidir. Bununla birlikte Efor grup, promosyon ve proje yönetimi alanlarında hizmetler vermeye devam etmektedir. 2008 yılındaki kare kod okuyucusu ile sektöre kazanımlar sağlamıştır. 2014 yılında ERP-MRP-CRM ile yeni nesil kodlama alanlarına katkı sağlamıştır. 2016 yılında ise pazaryeri entegrasyon ve ürün borsası uygulamalarını projelendirmiştir. Tüm bunların dışında Ar-Ge yazılım ekibini kurarak çözümler üretmeye devam etmiştir. Ayrıca 1996 yılından itibaren ise sağlık sektöründeki tecrübesini eczacı E logo tabelası üretimine yansıtmıştır. Bu alanda Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biri olan firmadır. Aynı zamanda 2013 yılında da eczanehaber.tv adresini kurarak sektöre hizmet vermeye devam etmiştir.

 

– İlginizi Çekebilecek Diğer Sayfalar –

Kurumsal VIP Set Tedariği

Brandly Tekstil Ürünleri

Personel Özel Günler

  Kurumsal E-Market, satış arttırıcı, tanıtıcı promosyon, sadakat programları, bundle promosyonları, ürün tedariği ve projelerinde kurumsal olarak 15 yıllık deneyimini kullanıp siz değerli müşterilerinin hizmetine sunarak iş odaklı, çözüm üreten, yenilikçi ve başarı odaklı bir iştiraktir.

  Daima marka bilinirliğinizi en üst seviyede tutmak ve müşteri portföyünüzü arttırarak devam ettirmek için sadakat programları üretiyoruz.

  ADRES

  Akçaburgaz Mah. 3088 Sk. No:18 Esenyurt/İstanbul

  TEL

  0212 438 05 57

  EMAIL

  info@kurumsalemarket.com

  Open chat
  Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?

  Webdesign-Agentur

  Seo Danışmanlığı