Hizmetlerimiz

Kurumsal Telefon Tedariği

2009 yılından bu yana Kurumsalemarket.com olarak kurumsal telefon tedariği aşamasında ve sonrasında siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Bilişim alanında önde gelen teknoloji firmalarıyla kurduğumuz iş ortaklıkları sayesinde müşterilerimizin isteklerine uygun şekilde karşılıyoruz. Kurumsalemarket.com olarak müşterilerimizin çağın getirilerine ayak uydurabilmesi, en son teknoloji ürünler ile sektörel bazdaki iş yükünün hafifletilmesi konusunda kurumsal telefon tedariği sağlıyoruz. Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, LG, Vestel, Oppo, Realme, Vivo, Reeder, TCL gibi pek çok markanın kurumsal partneri olarak kurumsal telefon tedariği hizmeti vermekteyiz. Telefon Aksesuarları, marka ekosistem ürünleri gibi  ürünlerin tedarikini müşterilerimizin taleplerini değerlendirerek en hızlı şekilde sağlıyoruz.

Apple Kurumsal İş Ortağı

Apple iş ortağı olarak B2B ve B2C kurumsal ürünleri taleplerinizde Türkiye’nin her iline hizmet vermekteyiz.

Daima etik kuralları ve dürüstlük çerçevesinde sunduğumuz hizmetlerimiz ve firmamıza özgü ticaret anlayışındayız. Bununla alışılagelmişin dışında servis deneyimi yaşatırken mükemmelliği ve buna bağlı olarak  Yüksek Müşteri Memnuniyetini  amaçlamaktayız.

Bu hedefler doğrultusunda, her yıl farklı yatırımlarla Türkiye’nin dört bir yanına ulaşamayı hedeflemekteyiz. Ayrıca yakın ve yaygın olmak için çalışıyor, daha çok Apple kullanıcısına yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Samsung Kurumsal İş Ortağı

Kurumsalemarket.com, Samsung Kurumsal İş Ortağı olarak Samsung markalı pek çok ürünün satışını gerçekleştirmektedir. Samsung telefonlar sizlere üst düzey kullanıcı deneyimi sunan telefonlardır. Çoğu kamu kurumu, eğitim kurumunun tercihlerinden olan Samsung Telefon sizlere uzun süreli kullanım ömrü sunar.  Ayrıca Samsung Kurumsal İş Ortağı olarak kurumsal tedariğini yaptığımız tüm ürünler Samsung’un garanti kapsamında olacaktır.

Xiaomi Kurumsal Satış Ortağı

Xiaomi’nin başlıca iş gruplarından bir tanesi olan ve endüstri müşterileri için özeldir. Ayrıca tasarlanan ürün ve çözümlerin pazarlanması, satışı, servis işlemlerine yönelik bir yönetim ve destek kuruluşudur.

Xiaomi telefon pazarına sunduğu kullanıcı odaklı telefon kategorisinde sorumluluğunu üstlenen başlıca firmalardandır. Ayrıca etkili bir büyüme ve pazarda yüksek rekabet gücünün yanı sıra işletmeler, endüstriyel müşteriler arasındadır. Bununla birlikte ürün ve hizmetlerine yönelik yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti de sağlamaktadır.

Huawei Kurumsal Satış Ortağı

Huawei’nin başlıca iş gruplarından bir tanesi olan Huawei Enterprise, işletmeler ve endüstri müşterileri için özeldir. Ayrıca tasarlanmış ürün ve çözümlerin pazarlanması, satışı, servis işlemlerine yönelik bir yönetim ve destek kuruluşudur.

Huawei Enterprise, Huawei firmasının türkiye piyasasına sunmuş olduğu ürünler ile sunmuş olduğu çözümleri planlama, tasarlama ve doğrulama sorumluluğunu da üstlenmektedir. Ayrıca etkili bir büyüme ve pazarda yüksek rekabet gücünün yanı sıra işletmeler, endüstriyel müşteriler arasındadır. Bununla birlikte ürün ve hizmetlerine yönelik yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti de sağlamaktadır.

2011 yılında faaliyete geçen Enterprise İş birimi, Huawei’nin küresel stratejisinin bir parçası olarak Türkiye’de Kurumsalemarket.com ile çalışıyor.

 

– İlginizi Çekebilecek Diğer Sayfalar –

Kurumsal Tablet Tedariği

Kurumsal Elektronik Promosyon

Kurumsal Bilgisayar Tedariği

wepik-2022424-94420
iphone
samsung-galaxy-kurumsal-tedarik
Kurumsal Telefon Tedariği
huawei-telefon-tedarik
kurumsal-telefon-tedarigi-firmalari

  Kurumsal E-Market, satış arttırıcı, tanıtıcı promosyon, sadakat programları, bundle promosyonları, ürün tedariği ve projelerinde kurumsal olarak 15 yıllık deneyimini kullanıp siz değerli müşterilerinin hizmetine sunarak iş odaklı, çözüm üreten, yenilikçi ve başarı odaklı bir iştiraktir.

  Daima marka bilinirliğinizi en üst seviyede tutmak ve müşteri portföyünüzü arttırarak devam ettirmek için sadakat programları üretiyoruz.

  ADRES

  Akçaburgaz Mah. 3088 Sk. No:18 Esenyurt/İstanbul

  TEL

  0212 438 05 57

  EMAIL

  info@kurumsalemarket.com

  Open chat
  Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?

  Webdesign-Agentur

  Seo Danışmanlığı