Hizmetlerimiz

Kurumsal Bilgisayar Tedariği

Bilişim alanında önde gelen teknoloji firmalarıyla kurduğumuz iş ortaklıkları sayesinde müşterilerimizin isteklerini uygun şekilde karşılıyoruz. Kurumsalemarket.com olarak müşterilerimizin çağın getirilerine ayak uydurabilmesine yardımcı olmaktayız. Buna ek olarak son teknoloji ürünlerle sektörel bazdaki iş yükü konusunda kurumsal bilgisayar tedariği sağlıyoruz. Apple, Samsung, Lenovo, HP, Dell, Acer, Asus, MSI, Casper gibi pek çok markanın kurumsal partneri olarak kurumsal bilgisayar tedariği hizmeti vermekteyiz. Ayrıca OEM–Çevre Birimleri, Server gibi çeşitli ürünlerin tedarikini de müşterilerimizin taleplerine göre değerlendirerek hızlı şekilde sağlıyoruz.

Apple Kurumsal İş Ortağı

Apple çözüm ortağı olarak B2B ve B2C kurumsal apple ürünleri taleplerinizde Türkiye’nin her iline hizmet vermekteyiz.

Daima etik kuralları ve dürüstlük çerçevesinde sunduğumuz hizmetlerimiz ve firmamıza özgü ticaret anlayışımız ile alışılagelmişin dışında bir servis deneyimi yaşatırken mükemmelliği ve buna bağlı olarak  “Yüksek Müşteri Memnuniyetini”  hedefliyoruz.

Bu hedefler doğrultusunda, her yıl farklı yatırımlarla Türkiye’nin dört bir yanına ulaşaraktır. Aynı zamanda yakın, yaygın olmak için çalışıyor, daha çok Apple kurumsal müşterisine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Lenovo Kurumsal İş Ortağı

Kurumsalemarket.com, Lenovo Kurumsal İş Ortağı olarak Lenovo markalı pek çok ürünün satışını gerçekleştirmektedir. Lenovo bilgisayarlar sizlere üst düzey kullanıcı deneyimi sunan bilgisayarlardır. Çoğu kamu kurumu, eğitim kurumunun tercihlerinden olan Lenovo Bilgisayarlar sizlere uzun süreli kullanım ömrü sunar.  Ayrıca Lenovo Kurumsal İş Ortağı olarak kurumsal tedariğini yaptığımız tüm ürünler Lenovo’nun garanti kapsamında olacaktır.

HP Kurumsal İş Ortağı

HP’nin başlıca iş gruplarından bir tanesi olan HP Kurumsal, işletmeler ve endüstri müşterileri için özeldir. Buna ek olarak tasarlanmış ürün ve çözümlerin pazarlanması, satışı, servis işlemlerine yönelik, yönetim, destek kuruluşudur.

HP Kurumsal, endüstriyel çözümleri planlama, tasarlama, doğrulama sorumluluğunu da üstlenmekte, etkili bir büyümeyi sağlamaktadır. Bu pazarda yüksek rekabet gücünün yanı sıra işletmeler ve endüstriyel müşteriler arasında ürün, hizmetler sağlamaktadır. Bunu sağlamaya yönelik yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti de sağlamaktadır.

2011 yılında faaliyete geçen HP Kurumsal İş birimi, HP’nin küresel stratejisinin bir parçası olarak Türkiye’de Kurumsalemarket.com ile çalışıyor.

 

– İlginizi Çekebilecek Diğer Sayfalar –

Kurumsal Tablet Tedariği

Kurumsal Telefon Tedariği

Kurumsal Elektronik Tedariği

Apple Kurumsal Çözüm Ortağı
lenovo-tablet-tedarik
HP Kurumsal Satış Ortağı

  Kurumsal E-Market, satış arttırıcı, tanıtıcı promosyon, sadakat programları, bundle promosyonları, ürün tedariği ve projelerinde kurumsal olarak 15 yıllık deneyimini kullanıp siz değerli müşterilerinin hizmetine sunarak iş odaklı, çözüm üreten, yenilikçi ve başarı odaklı bir iştiraktir.

  Daima marka bilinirliğinizi en üst seviyede tutmak ve müşteri portföyünüzü arttırarak devam ettirmek için sadakat programları üretiyoruz.

  ADRES

  Akçaburgaz Mah. 3088 Sk. No:18 Esenyurt/İstanbul

  TEL

  0212 438 05 57

  EMAIL

  info@kurumsalemarket.com

  Open chat
  Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?

  Webdesign-Agentur

  Seo Danışmanlığı