Hizmetlerimiz

Buyback Uygulamaları

Elektronik Geri Dönüşüm / Buyback Uygulamaları

Şimdi eski cihazını Eforgrup’a getirip, istediğiniz yeni teknolojiye indirimlerle sahip olabilirsiniz!

Çalışır durumda ve geri alım koşullarını sağlayan, aşağıda listelenen eski telefon ve tabletini Eforgrup’a getiren müşterilerimiz, Eforgrup‘tan istediği yeni teknolojiye indirimle sahip olabilirler.

Yeni ürün seçiminde kazanabileceğiniz indirim tutarı; eski cihazınızın marka, model ve hasar durumuna göre farklılaşır. Teklif edilen  geri alım tutarları eski cihazınızın hasarsız, çalışır durumda olması, görünür çiziği ve ekran çatlağı olmaması halinde geçerlidir.

Buyback Uygulamaları Nasıl İşliyor ?

Yeni bir telefon satın alırken, geri alıma uygun telefonunuzu geri alarak en uygun şekilde değerlendirmenizi sağlıyoruz. Bunun için Cihazınızın markası, modeli ve durumu ile ilgili birkaç soruyu yanıtlayınız yeterlidir. Sonrasında soruları yanıtladığınızda telefonunuzun tahmini bir takas değerini öğreneceksiniz.

Geri alım teklifimizi kabul ederseniz, cihazınızı bize gönderdiğinizde beyanınıza uygun telefonunuz için teklif bedelini banka hesabınıza göndereceğiz. Ayrıca telefonunuz bize ulaştıktan sonra telefonunuzu inceleyeceğiz ve durumunu doğrulayacağız.

Ne kadar zamanda Buyback Uygulaması tamamlanır ?

Kontrol sonrası her şey beyanınıza uygun ise hesabınıza teklif bedelini havale edeceğiz. Cihazınızın durumunda beyan ettiğinizden farklılık tespit edersek, yeni bir teklif ileteceğiz. Yeni teklifi, kabul etme veya reddetme seçeneğiniz olacaktır. Reddederseniz, cihazınız ücretsiz olarak size iade edilecektir.

Tüm süreç 1 hafta sürebilir. Buyback uygulamasından faydalanacağınız telefonu bize ne kadar erken gönderirseniz, durumunu o kadar çabuk doğrulayabilir ve en kısa sürede parayı hesabınıza havale edebiliriz.

– İlginizi Çekebilecek Diğer Sayfalar –

Hediye Çekleri Kampanyaları

İndirimli Alışveriş Siteleri

Yazılım Hizmetleri

buyback
buyback-telefon

  Kurumsal E-Market, satış arttırıcı, tanıtıcı promosyon, sadakat programları, bundle promosyonları, ürün tedariği ve projelerinde kurumsal olarak 15 yıllık deneyimini kullanıp siz değerli müşterilerinin hizmetine sunarak iş odaklı, çözüm üreten, yenilikçi ve başarı odaklı bir iştiraktir.

  Daima marka bilinirliğinizi en üst seviyede tutmak ve müşteri portföyünüzü arttırarak devam ettirmek için sadakat programları üretiyoruz.

  ADRES

  Akçaburgaz Mah. 3088 Sk. No:18 Esenyurt/İstanbul

  TEL

  0212 438 05 57

  EMAIL

  info@kurumsalemarket.com

  Open chat
  Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?

  Webdesign-Agentur

  Seo Danışmanlığı