Hizmetlerimiz

Isıtma Soğutma Sistemleri

2009 yılından bu yana Kurumsalemarket.com olarak ısıtma soğutma sistemleri tedariği aşamasında ve sonrasında siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Isıtma soğutma sistemleri ve beyaz eşya alanında önde gelen teknoloji firmalarıyla kurduğumuz iş ortaklıkları sayesinde müşterilerimizin isteklerini en uygun şekilde karşılıyoruz. Kurumsalemarket.com olarak müşterilerimizin çağın getirilerine ayak uydurabilmesi, en son teknoloji ürünler ile sektörel bazdaki iş yükünün hafifletilmesi konusunda kurumsal ısıtma soğutma sistemleri tedariği sağlıyoruz. Bununla birlikte Samsung, Dyson, Xiaomi, Arçelik, Bosch, Altus ve Vestel gibi pek çok markanın kurumsal partneri olarak kurumsal ısıtma soğutma sistemleri tedariği hizmeti vermekteyiz. Ayrıca klima, hava temizleme, derin dondurucu, buzdolabı, beyaz eşya gibi çeşitli ürünlerin tedarikini sağlamaktayız. Aynı zamanda müşterilerimizin taleplerine göre değerlendirerek en hızlı şekilde sağlıyoruz.

Isıtma Soğutma Sistemleri – Kurumsal Ortaklarımız

Klima: Daikin, Arçelik, Samsung, LG, Bosch, Vestel, Toshiba, Baymak, Beko, Demirdöküm, Airfel, Altus, Sigma, Regal, E.C.A

Vantilatör: Rubenis, Goldmaster, Dijitsu, Fakir, UFO, Xiaomi, Arçelik, Altus, Arzum, Dyson

Kombi: Baymak, Vaillant, E.C.A, Alarko, Demirdöküm, Buderus, Termodinamik, Bosch, Ariston Thermo, Daikin, Viessmann

Hava Temizleme: Dyson, Xiaomi, Philips, Samsung, Fakir, Arçelik, Electrolux, Vestel

Derin Dondurucu: Uğur, Bosch, Arçelik, Beko, Siemens, Vestel, Profilo, Altus

Buzdolabı: Bosch, Arçelik, Samsung, Siemens, Beko, Profilo, Vestel, LG, Altus

Samsung Kurumsal İş Ortağı

Kurumsalemarket.com, Samsung Kurumsal İş Ortağı olarak Samsung markalı pek çok ürünün satışını gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte samsung ısıtma ve soğutma ürünleri sizlere üst düzey kullanıcı deneyimi sunan ürünlerdir. Ayrıca çoğu kamu kurumu ve eğitim kurumunun tercihlerindendir. Bununla birlikte samsung kurumsal ısıtma ve soğutma ürünleri sizlere uzun süreli kullanım ömrü sunar.  Ayrıca Samsung Kurumsal İş Ortağı olarak kurumsal tedariğini yaptığımız tüm ürünler Samsung’un garanti kapsamında olacaktır.

Bosch Kurumsal Satış Ortağı

Bosch’un başlıca iş gruplarından bir tanesi olan beyaz eşya tedariği Kurumsalemarket.com tarafından sunulmaktadır. Bu işletmeler, endüstri müşterileri için ürün ve çözümlerin pazarlanması, satışı ve servis işlemlerine yönelik yapılmaktadır.

Kurumsalemarket.com, ısıtma ve soğutma sistemleri alanında endüstriyel çözümleri planlama, tasarlama ve doğrulama sorumluluğunu da üstlenmekteyiz. Bu sayede etkili bir büyüme ve pazarda yüksek rekabet gücünün yanı sıra işletmeler ve endüstriyel müşteriler arasında ürün ve hizmetlerine yönelik yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti de sağlamaktadır.

Vestel Kurumsal Çözüm Ortağı

Vestel Kurumsal çözüm ortağı olarak B2B ve B2C kurumsal Vestel ürünleri taleplerinizde Türkiye’nin her iline hizmet vermekteyiz.

Daima etik kuralları ve dürüstlük çerçevesinde sunduğumuz hizmetlerimiz ve firmamıza özgü ticaret anlayışımız mevcuttur. Bu alışılagelmişin dışında servis deneyimi yaşatırken mükemmelliği ve buna bağlı olarak  “Yüksek Müşteri Memnuniyetini”  hedefliyoruz.

Bu hedefler doğrultusunda, her yıl farklı yatırımlarla Türkiye’nin dört bir yanına ulaşma hedefindeyiz. Size yakın ve yaygın olmak için çalışıyor, daha çok Vestel kurumsal müşterisine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

– İlginizi Çekebilecek Diğer Sayfalar –

Küçük Ev Aletleri (KEA) Tedariği

Kurumsal Televizyon Tedariği

Kurumsal Elektronik Promosyon

  Kurumsal E-Market, satış arttırıcı, tanıtıcı promosyon, sadakat programları, bundle promosyonları, ürün tedariği ve projelerinde kurumsal olarak 15 yıllık deneyimini kullanıp siz değerli müşterilerinin hizmetine sunarak iş odaklı, çözüm üreten, yenilikçi ve başarı odaklı bir iştiraktir.

  Daima marka bilinirliğinizi en üst seviyede tutmak ve müşteri portföyünüzü arttırarak devam ettirmek için sadakat programları üretiyoruz.

  ADRES

  Akçaburgaz Mah. 3088 Sk. No:18 Esenyurt/İstanbul

  TEL

  0212 438 05 57

  EMAIL

  [email protected]

  Open chat
  Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?

  Webdesign-Agentur

  Seo Danışmanlığı