hakkımızda

Markanıza güç katıyoruz !

Daima marka bilinirliğinizi en üst seviyede tutmak ve müşteri portföyünüzü arttırarak devam ettirmek için sadakat programları üretiyoruz.

Firmamız değişen ve insana dayalı olan tüm işlerde reel çözümlerle şeffaf anlaşılır, başından sonuna kadar tüm süreçlerin görülebilir ve rapor edilebilir. şekilde ERP-MRP-CRM-Gelişmiş Satın alma süreçleri Loyalty çözümleri parokart uygulamaları gibi geniş konularda kendi yazılım şirketiyle hizmet vermeye devam etmekte olup, şirketlerinde ve yönetimlerinde daha ekonomik şartlarda işletme faaliyet giderlerini minimuma indirebilecek yazılımlarla hizmetlere devam edecektir.

Eforgrup Promosyon Firması 2007 sonlarında kurulmuş olup Eczane Tabela (E logo- E tabela) Avrupa uyum yasası gereği , gereklilik olan yönetmelikte bir vizyonu üstlenmiş. Pazarda geçmiş tecrübeleriyle, rakiplerine karşı toplu satış ve doğru hedeflenme ile 10 yılı aşkın süredir imalat yaparak halen eczanelere eczane E tabela satış ve pazarlaması yapmaktadır.

Efor Promosyon, satış arttırıcı, tanıtıcı promosyon, sadakat programları, bundle promosyonları, ürün tedariği ve projelerinde kurumsal olarak 15 yıllık deneyimini kullanıp siz değerli müşterilerinin hizmetine sunarak iş odaklı, çözüm üreten, yenilikçi ve başarı odaklı bir firmadır.

Hakkımızda

Hakkımızda kurumsal E-Market, satış arttırıcı, tanıtıcı promosyon, sadakat programları, bundle promosyonları, ürün tedariği ve projelerinde kurumsal olarak 15 yıllık deneyimini kullanıp siz değerli müşterilerinin hizmetine sunarak iş odaklı, çözüm üreten, yenilikçi ve başarı odaklı bir iştiraktir.

Daima marka bilinirliğinizi en üst seviyede tutmak ve müşteri portföyünüzü arttırarak devam ettirmek için sadakat programları üretiyoruz.

 

PromosyonKurumsal TedarikLoyalty firması mı arıyorsunuz ?

Loyalty (Sadakat) Programları

Müşteri ve Bayi sadakat programlarımız, müşterilerinizi sık sık alışveriş yaptıkları mağazalara dönmeye teşvik eder.

Depolama ve Lojistik

Lojistik süreçlerinin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için sistemli bir çalışma yapılması gerekmektedir.

Yazılım

Yerel veya internetten kullanabileceğiniz bir mimari ile tasarlanan ERP Programları sizlere her konuda kolaylıklar sağlamaktadır.

TECHNOLOGY FROM TOMORROW

Sektörünün önde gelen firmalarıyla çalışıyoruz

 • Sürdürülebilir bayi ve müşteri sadakati
 • Personel ve distribütör ödüllendirme programları
 • Güvenilir ve zamanında tedarik
 • Uygun fiyat, kaliteli ürünler
Sorularınız için

Bize Ulaşın

Aşağıda yer alan iletişim bilgilerimizden veya iletişim formundan bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

info@kurumsalemarket.com

destek@kurumsalemarket.com

0212 438 05 57

Akçaburgaz Mah. 3088 Sk. No:18 Esenyurt / İstanbul

   Kurumsal E-Market, satış arttırıcı, tanıtıcı promosyon, sadakat programları, bundle promosyonları, ürün tedariği ve projelerinde kurumsal olarak 15 yıllık deneyimini kullanıp siz değerli müşterilerinin hizmetine sunarak iş odaklı, çözüm üreten, yenilikçi ve başarı odaklı bir iştiraktir.

   Daima marka bilinirliğinizi en üst seviyede tutmak ve müşteri portföyünüzü arttırarak devam ettirmek için sadakat programları üretiyoruz.

   ADRES

   Akçaburgaz Mah. 3088 Sk. No:18 Esenyurt/İstanbul

   TEL

   0212 438 05 57

   EMAIL

   info@kurumsalemarket.com

   Open chat
   Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?

   Webdesign-Agentur

   Seo Danışmanlığı