Hizmetlerimiz

Kurumsal Televizyon Tedariği

Teknoloji sınıfında başta gelen teknoloji firmalarıyla kurduğumuz iş ortaklıkları sayesinde müşterilerimizin isteklerini en uygun şekilde karşılıyoruz. Kurumsalemarket.com olarak müşterilerimizin çağın getirilerine ayak uydurabilmesi, en son teknoloji ürünler ile sektörel bazdaki iş yükünün hafifletilmesi konusunda kurumsal televizyon tedariği sağlıyoruz. Samsung, LG, Vestel, Philips, Sony, Toshiba, TCL, Arçelik, Beko gibi pek çok markanın kurumsal partneri olarak kurumsal televizyon tedariği hizmeti vermekteyiz. Uydu Alıcısı, Televizyon çevre birimleri (Soundbar,Android Tv box vb.) gibi çeşitli ürünlerin tedarikini de müşterilerimizin taleplerine göre değerlendirerek en hızlı şekilde sağlıyoruz.

Samsung Kurumsal İş Ortağı

Kurumsalemarket.com, Samsung Kurumsal İş Ortağı olarak Samsung markalı pek çok ürünün satışını gerçekleştirmektedir. Samsung televizyonlar sizlere üst düzey kullanıcı deneyimi sunan televizyonlardır. Çoğu kamu kurumu ve eğitim kurumunun tercihlerinden olan Samsung Televizyon sizlere uzun süreli kullanım ömrü sunar.  Ayrıca Samsung Kurumsal İş Ortağı olarak kurumsal tedariğini yaptığımız tüm ürünler Samsung’un garanti kapsamında olacaktır.

LG Kurumsal İş Ortağı

LG’nin başlıca iş ortaklarından birisi olan Kurumsalemarket.com, işletmeler ve endüstri müşterileri için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca ürün ve çözümlerin pazarlanması, satışı, servis işlemlerine yönelik bir yönetim ve destek kuruluşudur.

Kurumsalemarket.com, endüstriyel çözümleri planlama, tasarlama ve doğrulama sorumluluğunu da üstlenmekte ve etkili bir büyüme sağlar. Fakat pazarda yüksek rekabet gücünün yanı sıra işletmeler, endüstriyel müşteriler arasında ürün ve hizmetlerini sağlar. Ayrıca buna yönelik yüksek düzeyde hizmet ve müşteri memnuniyeti de sağlamaktadır.

LG küresel stratejisinin bir parçası olarak Türkiye’de Kurumsalemarket.com ile çalışıyor.

Vestel Kurumsal Satış Ortağı

Vestel ürünlerinde kurumsal taleplere yönelik özel fiyatlar ve kampanyalar sunmaktayız. Kurumsal televizyon tedariğinin her aşamasında (satış, lojistik, depolama, satış sonrası destek) sizlere iyi hizmeti veriyoruz. Son olarak kamu kurumu, eğitim kurumunun tercihlerinden olan Vestel Televizyon sizlere uzun kullanım ömrü sunmaktadır.  Aynı zamanda Vestel Kurumsal İş Ortağı olarak kurumsal tedariğini yaptığımız ürünler Vestel’in garanti kapsamında olacaktır.

 

– İlginizi Çekebilecek Diğer Sayfalar –

Kurumsal Küçük Ev Aletleri Tedariği

Kurumsal Isıtma Soğutma Sistemleri Tedariği

Kurumsal Beyaz Eşya Tedariği

as
Smart-Tv-Png-300x300-removebg-preview
download

  Kurumsal E-Market, satış arttırıcı, tanıtıcı promosyon, sadakat programları, bundle promosyonları, ürün tedariği ve projelerinde kurumsal olarak 15 yıllık deneyimini kullanıp siz değerli müşterilerinin hizmetine sunarak iş odaklı, çözüm üreten, yenilikçi ve başarı odaklı bir iştiraktir.

  Daima marka bilinirliğinizi en üst seviyede tutmak ve müşteri portföyünüzü arttırarak devam ettirmek için sadakat programları üretiyoruz.

  ADRES

  Akçaburgaz Mah. 3088 Sk. No:18 Esenyurt/İstanbul

  TEL

  0212 438 05 57

  EMAIL

  info@kurumsalemarket.com

  Open chat
  Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?

  Webdesign-Agentur

  Seo Danışmanlığı