Hizmetlerimiz

Personel Prim Uygulamaları

Personel prim uygulamaları, çalışanların iş motivasyonunu desteklemek amacıyla oluşturulmuş bir çalışan sadakat programıdır.

Personellerin primleri kapalı devre bir e-ticaret sitesine puan olarak aktarılırmaktadır ve çalışanlar da primlerine karşılık gelen puanlarla istekleri doğrultusunda alışveriş yapabilirmektedir.

Personel Prim Uygulamaları Nasıl Çalışır?

Personel prim uygulamaları nedir? sorusunun cevabını biraz daha detaylandırarak anlatacak olursak;

Personel prim uygulamaları doğrultusunda firmaya özgü, kapalı devre bir e-ticaret portalı geliştirilmektedir. Sonrasında çalışanlar arasında bir anket düzenlenmektedir. Anketin sonucunda çalışanların seçimlerine göre portalda yer alması istenilen kategoriler belirlenmektedir. Şirket yöneticileri tarafından personel için planlanmış olan prim bedeli, puanlara çevrilerek çalışanların hesaplarına tanımlanmaktadır.

Personeller hesaplarındaki puanlarla önceden seçmiş oldukları ürünlerden oluşan kategorilerden istedikleri ürünleri seçerler.

Personel Prim Uygulamalarının Avantajları

Personel prim uygulamalarının avantajları nelerdir ya da neden personel prim sistemini uygulamalıyım soruları aslında personel prim sisteminin şirketiniz için nasıl bir fırsatı bünyesinde barındırdığını gösteriyor.

Bu Personel primleri, çalışanların daha kısa sürede bir üst vergi dilimine girmelerine neden olur. Personel bir üst vergi dilimine göre maaşını almaya başladığında net maaşı düşer. İşverenin de personel için ödemesi gereken SGK primi artar. İşveren oluşan bu ek maliyete ya kendisi katlanır ya da personelin primini düşürerek maliyetini dengelemeye çalışır. Personel prim sistemi portalı ise hem işveren hem de çalışanlar için bir kayıp yaşamaması için kurulmuş bir sistemdir. Bu nedenle sistemin birçok avantajı bulunmaktadır;

İşveren prim için belirlediği maliyeti aşmak durumunda kalmaz.

Çalışan priminden kesinti olmadan tüm puanlarını portal aracılığıyla kullanabilmektedir.

Portaldaki ürünler tarafımızdan toptan fiyata alınmaktadır. Bu sayede çalışanlar piyasa fiyatının altında istedikleri ürünlere ulaşabilirler.

Çalışanlar, personel prim uygulamalarını firmanın bir avantajı olarak göreceklerdir. Bu sayede çalışanların bağlılığı olumlu etkilenmekte ve sadakat artması sağlanmaktadır.

Çalışanların gözünde şirketin değeri artacak, onları birer marka elçilerine çevirmeye katkı sağlayacaktır.

İşveren markasına katkı sağlayan bir uygulamadır.

Kurumsal yapının gelişmesi ve kurumsal itibarın artmasına da katkıda bulunacaktır.

 

– İlginizi Çekebilecek Diğer Sayfalar –

Personel Yan Hakları

Personel Özel Günler

Personel Ödül Uygulamaları

kurumsal-prim-uygulamalari

  Kurumsal E-Market, satış arttırıcı, tanıtıcı promosyon, sadakat programları, bundle promosyonları, ürün tedariği ve projelerinde kurumsal olarak 15 yıllık deneyimini kullanıp siz değerli müşterilerinin hizmetine sunarak iş odaklı, çözüm üreten, yenilikçi ve başarı odaklı bir iştiraktir.

  Daima marka bilinirliğinizi en üst seviyede tutmak ve müşteri portföyünüzü arttırarak devam ettirmek için sadakat programları üretiyoruz.

  ADRES

  Akçaburgaz Mah. 3088 Sk. No:18 Esenyurt/İstanbul

  TEL

  0212 438 05 57

  EMAIL

  info@kurumsalemarket.com

  Open chat
  Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?

  Webdesign-Agentur

  Seo Danışmanlığı