Hizmetlerimiz

Personel Hoş Geldin Seti

Personel hoş geldin seti  birçok firma tarafından kullanılan personel etkinliğidir. İşe yeni başlayanlar için özel olarak hazırlanan hoş geldin setleri, çalışanların ortama daha hızlı adapte olmalarını ve diğer ekip üyeleriyle daha hızlı bağ kurmalarını sağlar. Şirkete yeni başlayan çalışma arkadaşları için veya departmanlar bazında kullanımları yapılacak ürünler set halinde bizim tarafımızdan kurumsal tedarik olarak temin edilir.

Bu ürünler personel iş başlangıç seti olarak iş başı yaptıkları gün öncesi takdim edilir.

Kurumsal tedarik olarak bu personel hoşgeldin setlerinde neler olabilir?

İsimlik
Yoyo Kartlık
Kalem, Ajanda, Defter, Anahtarlık, Takvim
Ayakkabı Boya Seti
Dikiş Seti
Özel Kahve Seti
Kurumsal Lokum
Maket Logo, Kuruma Özel Simgeli Oyuncak veya Oyun
Uçak Maketi
İş Kıyafetleri
Sektörel Ürünler
Bu ve benzeri setlerin özel ambalajlarda bez veya karton baskılı çantalarda teslimatı yapılmaktadır. Firmalar isterse kişilerin adreslerine direkt olarak kargo ile sevk edilebilmekte veya firma deposuna teslimat yapılmaktadır.

Hangi hoşgeldin hediye setini seçelim?

Bu setler sayesinde işe yeni başlayan birden fazla hediye ile mutlu edebilirsiniz. Bununla birlikte yeni işe başlayanlar için sunabileceğiniz hoşgeldin hediyesi için birden fazla setimiz var. Ayrıca enfes tatlılar, kahveler, özel tasarım ürünler ve daha fazlası bu setlerde ayrıcalıklı bir şekilde yerini alıyor. Dilediğiniz takımı seçerek çalışanınızın kendisini özel hissettirebilirsiniz. Aynı zamanda farklı renk seçenekleriyle en sevdikleri renkleri de seçebilirsiniz.

Peki hoş geldin paketini nasıl hazırlanıyor ?

Hoş Geldiniz paketleri, sosyal medyada en çok paylaşılan içerikler arasındadır. Bununla birlikte bazı şirketler, karşılama paketini, çalışanın şirketle bağını kolaylaştıran özel bir hediye olarak tasarlamayı tercih ediyor. Ayrıca çalışanın işe alındığında ilk ihtiyaç duyduğu bilgiler; Ayrıca liderlik Ekibi (Ad Soyadı CV) Organizasyon Şeması, Değerler, mümkünse Vizyon Misyon Şirket geçmişi ve başarıları. İşletmeler genellikle yaratıcı ve işlevsel karşılama paketleri oluşturmak için yaratıcı ajanslarla çalışmayı tercih eder.

Personel hediye setleri ve Personel hoş geldin setleri olarak sizlere özel set sunma konusunda hizmetler vermekteyiz.

 

– İlginizi Çekebilecek Diğer Sayfalar –

Personel Ödül Uygulamaları

Personel Özel Günler

Personel Prim Uygulamaları

Young businesswoman in black suit taking a gift box and smiling. High quality photo
personel-hosgeldin-seti
personel-hosgeldin-setleri

  Kurumsal E-Market, satış arttırıcı, tanıtıcı promosyon, sadakat programları, bundle promosyonları, ürün tedariği ve projelerinde kurumsal olarak 15 yıllık deneyimini kullanıp siz değerli müşterilerinin hizmetine sunarak iş odaklı, çözüm üreten, yenilikçi ve başarı odaklı bir iştiraktir.

  Daima marka bilinirliğinizi en üst seviyede tutmak ve müşteri portföyünüzü arttırarak devam ettirmek için sadakat programları üretiyoruz.

  ADRES

  Akçaburgaz Mah. 3088 Sk. No:18 Esenyurt/İstanbul

  TEL

  0212 438 05 57

  EMAIL

  info@kurumsalemarket.com

  Open chat
  Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?

  Webdesign-Agentur

  Seo Danışmanlığı