Hizmetlerimiz

Personel Biyot Çalışmaları

Personel biyot çalışmaları, yüksek sayıda çalışanı bulunan şirketlerin, çalışanları için avantajlar sunarak onların bağlılıklarını artırmayı amaçladıkları bir sadakat uygulamasıdır. Bu kampanyanın hedef kitlesi iç müşterileriniz olan çalışanlarınızdır.

Şirketin çalışanları için avantajlı bir satın alma kanalı oluşturulur. Personel perakende fiyatın altında ücretlerle ilgisini çeken çok sayıda ürüne ulaşabilir. Bir topluluğun, yani şirketinizin parçası olma ayrıcalığını kullanır.

 

Personel Biyot Çalışmasının Özellikleri Nelerdir?

Çalışanlarınıza özel olarak tasarlanan kapalı devre, özel bir e-ticaret portalı oluşturulur. Çok çeşitli kategoride ürün bu sitede yer almaktadır. Üyeleriniz ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda bu siteden alışveriş yapabilirler. Bu kapalı devre, şirketinize özel kurgulanmış e-ticaret sitesi ile personeliniz piyasa fiyatının çok altında alışveriş yapma şansı yakalayacaklardır.

Ayrıca, belli dönemlerde, portal üzerinden belli ürünler için özel kampanyalar düzenlenerek, çalışanlarınızın sistemden daha fazla avantaj elde etmesi sağlanmaktadır. Bununla birlikte kampanyalar e-posta, kısa mesaj gibi yöntemlerle üyelere duyurulmaktadır.

 

Personel Biyot Çalışmaları Kapsamında Hangi Ürünler Var?

Çalışanların yararlanmak isteyeceği, onlar için anlamlı her ürün biyot çalışması kampanyalarına dahil edilebilmektedir.

Cep telefonu, TV, beyaz eşya, küçük ev aletleri gibi fiziksel ürünler sunulabileceği gibi aynı zamanda uçak bileti, belirli otellerde indirim uygulaması da seçenekler arasındadır.

Giyim, ayakkabı markaları, akaryakıt istasyonlarından indirim gibi seçenekler de sisteme dahil edilebilmektedir.

Ayrıca Özel hastaneler, sigorta şirketleri gibi hizmet sektöründeki firmalarla da bağlantılar kurularak çalışanlarınız için özel teklifler ve kampanyalar düzenlenebilmektedir.

Şirketin logosunu barındıran laptop çantası, kıyafet, özel bir kalem, not defteri gibi hem kullanışlı hem de şık ürünlere de yer verilebilmektedir.

Çalışanlar, personel biyot çalışması ile firma için özel tasarlanan portal aracı mevcuttur. Ayrıca çalışanlar ilgilendikleri ürünleri uygun fiyata alma şansına sahip olurlar.

 

Personel Biyot Çalışmalarının Faydaları

Personel biyot çalışmalarının temelini şirketin kalabalık çalışan sayısı oluşturmaktadır. Personel sayısının yüksek olması, personelinize özel ayrıca avantajlı tekliflerin sunulmasını sağlamaktadır.

⦁Şirket logolu ürünler çalışanlarınızın, firmaya olan bağlılığını artırırken, onları aynı zamanda birer marka elçisi haline getirecektir.

Portal, çalışanlarınız için sizinle çalışmanın bir avantajı olarak görülecektir ayrıca çalışan sadakati artacaktır.

⦁İşveren markanızın güçlenmesine katkı sağlayacaktır.

⦁Şirketiniz için bir yan hak uygulaması olarak görülecektir.

⦁Firma imajına katkıda bulunmaktadır.

Ayrıca bizimle çalışmanız halinde ürünlerin kurumsal tedarik hizmetleri tarafımızdan sağlanabilmektedir.

 

– İlginizi Çekebilecek Diğer Sayfalar –

Personel Hoşgeldin Seti

Personel Prim Uygulamaları

Personel Yan Hakları

personel-biyot-çalismasi
indirimli-kart-faydasi
personel-biyot-calismasi-nedir

  Kurumsal E-Market, satış arttırıcı, tanıtıcı promosyon, sadakat programları, bundle promosyonları, ürün tedariği ve projelerinde kurumsal olarak 15 yıllık deneyimini kullanıp siz değerli müşterilerinin hizmetine sunarak iş odaklı, çözüm üreten, yenilikçi ve başarı odaklı bir iştiraktir.

  Daima marka bilinirliğinizi en üst seviyede tutmak ve müşteri portföyünüzü arttırarak devam ettirmek için sadakat programları üretiyoruz.

  ADRES

  Akçaburgaz Mah. 3088 Sk. No:18 Esenyurt/İstanbul

  TEL

  0212 438 05 57

  EMAIL

  info@kurumsalemarket.com

  Open chat
  Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?

  Webdesign-Agentur

  Seo Danışmanlığı