Hizmetlerimiz

Yükleme Kampanyaları

Yükleme kampanyaları, büyük hacimli alım yapan müşterileri teşvik etmeye yönelik sadakat kampanyaları çeşididir. Bu kampanya türü B2B sadakat programı olarak da adlandırılabilir, çünkü genellikle A ve B sınıfı, yüksek hacimli alımlar yapan müşteriler, distribütörler hedeflenir. Ödüller diğer kampanyalara göre daha büyüktür.

Yükleme kampanyaları, B2B müşteriler için düzenlenen, distribütörlerinizi teşvik etmek için oluşturulmuş bir sadakat kampanyasıdır.

Yükleme Kampanyasının Özellikleri

Kampanyasının amacı, kısa sürede büyük hacimlerde satışın sağlanmasıdır. Satışın ve cironun artmasının yanı sıra yükleme kampanyasının başka avantajları da vardır.

Müşterileriniz ürünlerinize öncelik vereceği için, ürününüzün raflardaki görünürlüğü artar.

En önemli müşterilerinizi ödüllendirdiğiniz bir müşteri sadakat programıdır. Bu sayede aranızdaki iletişim artar, sadakat pekişir. B2B pazarlama için güzel bir yatırımdır.

B2B sadakat kampanyaları, kısa süreli kampanyalar oldukları için, kısa sürede satış hacminde büyük bir sıçrama gerçekleştirilmesini sağlar. Bu da ciro, satış miktarı gibi hedeflerinize daha kolay ulaşmanıza katkıda bulunulmaktadır.

Müşterileriniz, satış sırasında ürününüzü önceliklendirmeyi tercih ederler. Bu sayede rakipler pazara girişi engellenmektedir. Hem de rakiplerin satış hacmi düşer ve pazar payınızı artırmış olursunuz.

Hediye çeşitliliği kısa dönem kampanyalara göre daha azdır ve 3-5 seçenekten oluşur. Ancak bu hediyeler müşteriler için çok daha teşvik edici olan değerli hediyelerdir. Yurt içi tatiller, yurt dışı tatiller ve hatta araba bu hediyelere örnek olarak verilebilmektedir.

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişim Kurabilirsiniz

www.kurumsalemarket.com

www.eforgrup.com

Saygılarımızla

  Kurumsal E-Market, satış arttırıcı, tanıtıcı promosyon, sadakat programları, bundle promosyonları, ürün tedariği ve projelerinde kurumsal olarak 15 yıllık deneyimini kullanıp siz değerli müşterilerinin hizmetine sunarak iş odaklı, çözüm üreten, yenilikçi ve başarı odaklı bir iştiraktir.

  Daima marka bilinirliğinizi en üst seviyede tutmak ve müşteri portföyünüzü arttırarak devam ettirmek için sadakat programları üretiyoruz.

  ADRES

  Akçaburgaz Mah. 3088 Sk. No:18 Esenyurt/İstanbul

  TEL

  0212 438 05 57

  EMAIL

  info@kurumsalemarket.com

  Open chat
  Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?

  Webdesign-Agentur

  Seo Danışmanlığı