Hizmetlerimiz

Çekiliş Kampanyaları

Çekiliş kampanyaları düzenlemek oldukça popüler bir kampanya uygulamasıdır. Bu kanalda şans faktörü ön plandadır ve en önemli husus amacı belirliyor.

Son tüketiciye hizmet eden, markaların hizmetlerine göre özelleştirilebiliyor. Bu sayede kampanyaların başarılarını ve marka bağlılık oranlarını arttırıyorlar. Çekiliş kampanyaları hem markaya hem de tüketiciye değer sunmaktadır.

Markaların isteklerine göre özelleştirilebilen ve müşterilerin dikkatini çekeceğinden çekiliş kampanyaları her zaman popüler olmuştur. Çünkü Marka isterse çekiliş kampanyası için üretim sırasında kendi ürünlerinin içine kuponlar atabilir. Ambalajların üzerine kampanyayı duyuran etiketler yapıştırarak veya bu kampanyaya özel basılı ambalaj üreterek projeyi kurgulayabilir.

Tüketicilerin, markadan beklentilerini araştırmak bu süreçte çok önemlidir. Ayrıca müşterinin satın alma davranışını takip etmek ve firmadan beklentisini net olarak belirlemek gerekir. Kampanyadaki ürün ve ürünlerin seçimini buna göre yapmak gerekir.

Çekiliş kampanyalarında kullanılacak detayların ;

 • Mutlaka hedef kitleye uygun çalışılması gerekir.
 • Karşı tarafta heyecan uyandırmalıdır.
 • Doğru hedef kitleye ulaşması sağlanmalıdır.

Bu etkenler yapılacak olan kampanya çok daha başarılı olmasını sağlamaktadır.

Türkiye de sadakat programları müşteriler tarafından çok büyük öneme sahiptir. Türk insanı hassas ve duygusal bir yapıya sahiptir. Bu yüzden hediyeler, çekilişler, puanlar ya da mesajlar gibi sadakat programı türleri uygulaması sayesinde işletme ile arasında duygusal bağlar kurmaktadır.

Kurumsal E-Market, çekiliş kampanyaları marka kampanya tasarımı, verilmekte olan hediye listesi oluşturulma ve teminini yapmaktadır. Bunun yanında Gerekli izinlerin alınmasını, kampanya takibini ve hediyenin teslimini gerçekleştirmektedir. Sonuç olarak bu aşamaların tamamını firma adına takip ederek projenin sonuçlanmasını sağlamaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişim Kurabilirsiniz

www.kurumsalemarket.com

www.eforgrup.com

Saygılarımızla

  Kurumsal E-Market, satış arttırıcı, tanıtıcı promosyon, sadakat programları, bundle promosyonları, ürün tedariği ve projelerinde kurumsal olarak 15 yıllık deneyimini kullanıp siz değerli müşterilerinin hizmetine sunarak iş odaklı, çözüm üreten, yenilikçi ve başarı odaklı bir iştiraktir.

  Daima marka bilinirliğinizi en üst seviyede tutmak ve müşteri portföyünüzü arttırarak devam ettirmek için sadakat programları üretiyoruz.

  ADRES

  Akçaburgaz Mah. 3088 Sk. No:18 Esenyurt/İstanbul

  TEL

  0212 438 05 57

  EMAIL

  [email protected]

  Open chat
  Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?

  Webdesign-Agentur

  Seo Danışmanlığı